گیرنده دیجیتال usb مخصوص اندروید

گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica به شکل usb طراحی شده و برای سیستم عامل اندروید طراحی گردیده است. این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید به خوبی میتواند امواج تلویزیونی را دریافت نماید. برای کار با این دستگاه، موبایل یا تبلت شما می بایست از otg پشتیبانی نموده و دارای سیستم عامل اندروید حداقل 4.1 به بالا باشد. با کمک این دستگاه میتوانید شبکه ها و برنامه های مرود نظرتان را به صورت کاملا رایگان بر روی موبایل یا تبلتتان تماشا نمایید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی بدون نیاز به اینترنت یا سیمکارت کار می نماید و تنها منبع تغذیه آن از طریق شارژ موبایل می باشد. با کمک این گیرنده دیجیتال usb شکل میتوانید برنامه های تلویزیونی را ضبط نمایید و به کارت حافظه انتقال دهید. از دیگر قابلیتهای این گیرنده دیجیتال میتوان به پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها(EPG)، مجهز به سیستم Time Shifting (نگه داشتن برنامه زنده) و کانال یابی خودکار کانال های تلویزیون اشاره نمود.


گیرنده-دیجیتال-موبایل

این محصول تمامی شبکه های تلویزیونی را با کیفیت HD پخش می نماید. این دستگاه برای ارتقای سطح کیفیت خود در دریافت امواج همراه با یک آنتن دستبندی عرضه شده است. فرکانس دریافتی این گیرنده دیجیتال به طور کامل  با DVB-T سازگار دارد.گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


برای راه اندازی این محصول میتوانید از گوگل پلی نرم افزار PADTV HD را دریافت نمایید تا بر روی موبایل یا تبلت اندرویدیتان نصب گردد سپس تنظیمات مربوطه را انجام دهید تا قادر به تماشای برنامه های تلویزیونی باشید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید