پوست شاداب با بخور گرم صورت

اگر شما نی به داشتن پوستی شاداب و با طراوت علاقه مند هستید و تمایلی به استفاده از روش های تهاجمی که این روزها برای داشتن پوستی زیبا مورد استفاده قرار می گیرند ندارید می توانید با ما همراه باشید با ارائه روش هایی ساده و کاربردی برای پوست شاداب و سرحال.اولین کاری که باید انجام داد آبرانی و هیدراته کردن پوست می باشد که به این منظور می توان از دستگاه بخور صورت استفاده کرد. با استفاده از یک دستگاه بخور گرم می توانید به خوبی به سطح پوشت آبرسانی کرده و منافذ پوست خود را باز کنید.
اگر تمایل به استفاده از این روش دارید می توانید با استفاده از دستگاه بخور صورت high tech بخور کامل صورت خود، منافذ پوست را باز کنید تا آلودگی ها از عمق پوست خارج شوند. اما توجه کنید قبل از استفاده از بخور باید صورت خود را با استفاده از یک شوینده ملایم مورد شستشو قرار دهید.
خوب بعد از این مراحل نوبت به استفاده از ماسک های صورت می باشد که به منظور ویتامینه کردن و تقویت کردن پوست مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به باز شدن منافذ پوست در اثر استفاده از بخور گرم می تواند تاثیر گذاری بالاتری را داشته باشد.
اما باید بدانید برای پوستی شاداب نیاز به استفاده از دستگاه بخور صورت سرد و گرم می باشد، زیرا بعد از بخور گرم و باز شدن منافذ پوست نیاز به سرد کردن پوست به منظور بسته شدن منافذ می باشد.
استفاده از گیاهان و عصاره های گیاهی می تواند تاثیر دوچندان بر روی پوست داشته باشد به عنوان مثال استفاده از گل همیشه بهار یا بابونه برای پوست های حساس بسیار مفید می باشد و برای پوست خشک می توانید علاوه بر گل همیشه بهار از نعناع  هندی استفاده نمائید.

 

 

 

برای مشاهده متنوع ترین محصولات مراقبتی پوست و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت سالنی به لینک زیر مراجعه نموده.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

خرید