پرهیجان کردن جشن شما با حباب ساز برقی

با استفاده از این محصول می توانید با فرزند خود به بازی کردن بپردازید و خاطراتی زیبا را برای وی رغم بزنید.حباب ساز

این محصول که با برق شهری کار می کند سرعت بالایی در تئولید حباب دارد و می تواند فضای اطراف شمارا را مملو از حباب های زیبا کند.


حباب ساز برقی


این دستگاه با استفاده از برق فندکی خودرو نیز کار می کند و شما می توانید در فضای های بیرونی و حتی در جشن ها نیز از این محصول استفاده کنید.حباب ساز برقی کودک


دستگاهی که به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد به صورت اینترنتی قادر به سفارش آن هستید و می توانید با خرید آن از این درگاه محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


حباب ساز برقی کودکان


با استفاده از 18 پره که در این دستگاه وجود دارد حباب هایی با سرعت بالا تولید می شود و موتور دمنده می تواند با سرعت بالا این حباب ها را در فضا پخش کند. این دستگاه می توان با استفاده از برق فندکی خودرو شما کار کند.


حباب ساز کودکفروشگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش تعدادی از این محصول کرده است و شما می توانید با استفاده از آن حباب ساز برقی کودک خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.


حباب ساز باکیفیت


لازم به ذکر است که این محصول و تمامی محصولات برق این فروشگاه قبل از ارسال تست خواهد شد و بعدا برای شما عزیزان ارسال می گردد که خود تضمینی بر کالای خریداری شده از طرف تک سبد می باشد.


حباب ساز محبوبدکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 55000 تومان

خرید محصول