هدایای تبلیغاتی٬ تبلیغات با سبکی متفاوت

تبلیغات یکی از نیاز های ضروری برای پیشرفت شرکتهای تازه تاسیس است٬ یکی از روش های تبلیغاتی که متفاوت از بقیه ی روش ها است اهدای هدایای تبلیغاتی به مشتریان و یا کارمندان است٬ اگر شما هم له دنبال روشی متفاوت برای تبلیغات و معرفی برند خود هستید از این راه استفاده کنید. روش هایی مثل استفاده از بیلبورد های تبلیغاتی هزینه زیادی دارد و برای یک شرکت تازه تاسیس مناسب نیست٬ پس کسب و کارهای نوظهور باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند.


هدایای تبلیغاتی خاص

این هدایا هم برای شرکت ارزان است و هزینه کمی دارد٬ هم برای مشتریان شیرین است و در آنها حس خوبی بوجود می آورد. هدایای تبلیغاتی انواع گوناگونی دارند که براساس نوع محصول٬ قیمت و کاربرد آن تقسیم بندی میشوند.

مادر این مقاله چند نمونه از بهترین هدایای تبلیغاتی را به شما معرفی میکنیم.

 

هدایای تبلیغاتی خلاقانه


دستبند هوشمند ورزشی سلامتی p1:
این دستبند وسیله ای‌ برای رسیدن به سلامتی است. امکانات دستبند: شمارش ضربان قلب و بررسی آن و اعلام هشدار ویبره در صورت خطر٬ گرفتن فشارخون٬ شمارش گام و محاسبه فاصله طی شده٬ محاسبه کالری مصرف شده٬ ضد آب٬ ال سی دی رنگی٬ نوتیفیکیشن ویبره برای تماس ها و پیام ها.

 

هدیه تبلیغاتی ارزان

قیمت:249000 تومان

خرید محصول


دستگاه بخور سرد و خوشبو کننده فندکی اتومبیل:
دستگاه بخور سرد دارای ابعاد ۵۶*۱۶۴ میلی متر میباشد٬ ظرفیت مخزن آن ۲۵۰ سی سی است و با برق اتومبیل کار میکند٬ مناسب برای انواع خودرو است٬ با افزودن اسانس یا داروی گیاهی میتوانید هوای داخل خودرو را خوشبو کنید و باکتری های موجود در هوا را از بین ببرید.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی

قیمت:42000 تومان

خرید محصول


ساعت مچی دی اند جی مدل ۲۸۰۳۶:
دسته ساعت ترکیبی از استیل و بند چرمی بافته شده٬ است٬ ترکیب استیل و چرم در کنارهم زیبایب این ساعت را دوچندان کرده و باعث متفاوت شدن ساعت از بقیه ساعتها شده٬ برند ساعت هم روی صفحه هم روی بند زده شده است. به همراه ساعت یک جعبه چوبی بسیار شیک به عنوان هدیه تقدیم شما میشود.

 

هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:52000 تومان

خرید محصول


برای خرید هدیه تبلیغاتی میتوانید به سایت تک سبد مراجعه کنید٬ تک سبد پیشرو در ارائه هدایای تبلیغاتی است و هدایای این شرکت تمامی سلیقه ها و هدفهاراتحت پوشش قرار میدهد و دارای کیفیت و قیمت مناسب میباشد.