نمایندگی فروش محصولات فیروزه کوبی اصفهان | تک سبد

هنر فیروزه کوبی هر چند اصالتا به شهر مشهد مربوط می شود ولی این روزها در شهر اصفهان بسیار پر رونق می باشد. هنری آکنده از ظرافت و زیبایی که توانسته است به خوبی در بازار رقابت صانیع دستی برای خود جایی داشته باشد.
در شهر مشهد عمده فیروزه کوبی بر روی زیورآلات صورت می پذیرد و به دلیل خواص زیاد سنگ فیروزه استفاده از این زیورآلات بسیار پر طرفدار می باشد.
از دیر باز به دلیل خواص سنگ فیروزه، از این سنگ در ساخت بناها استفاده می شده است و امروزه بیشتر بر روی زیورآلات و ظروف تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد.
صنعت فیروزه کوبی که زیبایی مثال زدنی دارد می تواند به عنوان یک هدیه مناسب برای کسانی که به هنر علاقه مند می باشند. هدیه فیروزه کوبی اصفهان به عنوان نمونه ای از یک هدیه ای هنری ارزنده باشد.


از هنر فیروزه کوبی بر روی ظروفی از جمله گل آب پاش، آینه و شمعدان، شکلات خوری، قندان و .... استفاده می شود و بسیاری از این ظروف از جمله شکلات خوری فیروزه کوبی کاملا جنبه کاربردی می تواند داشته باشد.
وب سایت تک سبد به عنوان نماینده معتبر فروش فیروزه کوبی اصفهان می باشد که شما می توانید بهترین و مرغوب ترین محصولات فیروزه کوبی را بدون واسطه و با قیمت مناسب تهیه نمائید.
ظروف فیروزه کوبی دارای زیبایی و گیرایی بالایی می باشد و توانسته است به عنوان یکی از برترین محصولات دستی  محسوب شود که مورد استقبال گردشگران خارجی نیز می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید