نقش میناکاری در توسعه ی گردشگری

گردشگری در توسعه ی اقتصادی جایگاه ویژه ای دارد٬ در کشور ایران٬ شهر اصفهان از موفق ترین شهرها در جذب توریست است. در این شهر شاهکارهای معماری٬ جاذبه های طبیعی٬ تاریخی و فرهنگی و در صدر آنها رواج صنایع دستی از عوامل جذب توریست است.
یکی از صنایع دستی اصفهان که محبوبیت زیادی نزد ایرانیان و حتی جهانیان دارد٬ میناکاری است.

 

مرکز فروش میناکاری در تهران

میناکاری به تنهایی توانسته است گردشگران را از سراسر ایران و حتی جهان به سمت اصفهان بکشاند٬ گردشگران به شدت از این آثار دستی زیبا استقبال میکنند و آنها را به عنوان بهترین ره آورد سفر تهیه میکنند. این آثار دوام و ماندگاری خوبی دارند و تا سالهای سال٬ سالم باقی میمانند. نگاره ها٬ رنگ های سنتی و اصیل این ظروف نشان از هویت فرهنگی دارد و گویای مناطق مورد بازدید است.


افزایش فروش میناکاری باعث افزایش تولید٬ حفظ اصالت٬ افزایش اشتغال٬ کاهش بیکاری٬ توسعه ی مبادلات فرهنگی و معرفی و شناساندن بهتر و دقیق تر کشور و هنر و تمدن آن شده است.

 میناکاری در تهران

 
قاب میناکاری سه پروانه آبی:
قاب چوبی دارای ابعاد ۵۷*۲۷ سانتی متر و مستطیلی شکل است و برای هدیه دادن و تزیین خانه زیبا و شکیل است. درون این قاب زیبا سه عدد پروانه مسی میناکاری شده به ترتیب از بزرگ به کوچک قرارگرفته است٬ این قاب اثر دست هنرمندان اصفهانی است. قیمت این قاب در مرکز فروش میناکاری تهران138000 تومان است.

 

میناکاری تهران

قیمت:138000 تومان

خرید محصول


قاب بشقاب مینا ۳۶.۵*۳۶.۵ سانتی متر:
این قاب ساخته شده از چوب و دارای ابعاد۳۶.۵*۳۶.۵ سانتی متر میباشد٬ این قاب را توسط قلابی که در پشت آن تعبیه شده به صورت لوزی به دیوار بیاویزید و دکوراسیونی زیبا و چشم نواز بوجود بیاورید. این قاب زیبا را به قیمت ۸۹۰۰۰ تومان از مرکز خرید میناکاری در تهران خریداری کنید.

 

فروشگاه میناکاری تهران

قیمت:89000 تومان

خرید محصول


قاب میناکاری و ملیله کاری ۳۵*۳۵ سانتی متر:
این قاب دارای ابعاد ۳۵*۳۵ سانتی متر میباشد٬ ابعاد کار هنری داخل قاب که ترکیبی از میناکاری و ملیله کاری است۱۳*۱۷ سانتی متر است٬ ملیله موجود از جنس نقره و میناکاری از جنس مس است٬ ترکیب این دوهنر جلوه ی خاصی دارد. این قاب زیبا زینت بخش خانه های ایرانی است.

 

خرید میناکاری در تهران

قیمت:126000 تومان

خرید محصول