مهارت های کودک با بازی با حباب

بازی با حباب یکی از بهترین بازی هاب با کودکان است. بخصوص برای مربیان مهد کودک که همراه با بازی مهارت های آنها را افزایش می دهند. این بازی برای کودکان تازه وارد که بسیار عالی می باشد.

حباب بازی یک راه ساده برای لذت بردن و وقت گذرانی با کودک است، و حتی می توان با استفاده از آن در عین سرگرم شدن، مهارت های رفتار و حرکتی کودکان را افزایش داد.


حباب ساز برقی اسباب بازی

مهارت  بصری

با دنبال کردن مسیر حرکت حباب ها مهارت  بصری افزایش می یابد.

تعدادی از حباب ها سریع حرکت می کنند و تعدادی دیگر آهسته تر. که این خود مغز و قدرت دید و حرکت کودک را بطور همزمان در گیر می کند.


حباب ساز برقی کودک


هماهنگی در حرکت

کودک با دقت سعی می کند تا حرکت حباب ها را دنبال کرده و آنها بترکاند و حتی در عادی ترین حالت حرکت حباب ها را با چشم دنبال کند. این امر هماهنگی بین دست و چشم او را بهبود می بخشد.


حشره کش برقی خوب


مهارت های پردازش حسی

حباب های تولید شده با حباب ساز برقی اسباب بازی، مرطوب، لزج و چسبنده هستند و احساس خوبی را در کودکان ایجاد می کنند. این روش بسیار موثر در جهت ایجاد تمرکز و آرامش در بدن کودک است.


حباب ساز برقی ارزان قیمت

 

مهارت های ارتباطی و اجتماعی

بچه ها با انجام این بازی، و ایجاد ارتباط چشمی برای درخواست بازی بیشتر این مهارت های ارتباطی و اجتماعی خود را بهبود می بخشند. و اگر این بازی بصورت گروهی انجام بگیرد، رعایت نوبت و تعیین فضای شخصی را با رعایت فاصله مناسب با دیگر کودکان جهت جلوگیری از ضربه زدن به یکدیگر یاد خواهند گرفت.


حباب ساز برقی ارزان قیمت


قیمت دستگاه حباب ساز برقی بسیار مناسب بوده و از نظر کیفیت مورد تایید می باشد.

دارای بدنه پلاستیکی مقاوم و وزن بسیار کم که مناسب حمل و جابه جایی باشد.

قابل حمل، به هر کجایی که بخواهید.

دارای ابعاد 13 * 20 *21 سانتی متر، و دارای یک پره چرخان با حدود 18 عدد دایره برای ساخت حباب های زیبا.

دارای یک فن مخصوص که حباب ها را در محیط پراکنده کند.


حباب ساز برقی اسباب بازی


قیمت49.000تومان

خرید محصول