معرفی آبمیوه گیری چهارفصل بیتا

معرفی آبمیوه گیری چهارفصل بیتا


ابمیوه گیری دستی


دستگاه آبمیوه گیری چهارفصل بیتا، برای اکثر میوه های آبدار مثل پرتقال، لیمو، انار و ... مناسب می باشد و شما می توانید یک آبمیوه ی طبیعی را در کمترین زمان و با کمترین زحمت و هدر دادن وقت در منزل تهیه کنید.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری یک دسته ی اهرمی بسیار قوی دارد که شما کافی است تنها با پایین آوردن آن آب میوه ی مورد علاقه تان را گرفته و نوش جان کنید. بنابراین شما می توانید با آب میوه گیری دستی ایرانی عصاره ی طبیعی میوه ها را به جسم خانواده ی خود تزریق کنید.


ابمیوه گیری دستی


تنها برای شروع کار کافی است میوه ها را شسته و از وسط به دو نیم کرده و سپس در جایگاه مخصوص میوه های آب گیری قرار دهید که این جایگاه یک حالت کاسه ای شکل دارد.


ابمیوه گیری دستی


پس از آنکه اهرم را به  سمت پایین می آورید یک قالب کاسه ای شکل دیگر از بالا روی میوه آمده و آب آن را می گیرد بدون آنکه به پوست میوه لطمه بزند و تلخی پوست را داخل آب میوه کند.


ابمیوه گیری دستی


حال آبمیوه ی شما آماده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که میوه ها را به تمیزی شسته و از وسط نصف کنید و داخل دستگاه بگذارید. دستگاه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آبمیوه شما را تحویل می دهد.


ابمیوه گیری دستی


در صورتیکه به فکر هدیه روز تولد مادر یا همسرتان هستید، و یا روز زن نزدیک است، این دستگاه می تواند بهترین هدیه به مادر و یا همسرتان باشد. چرا که هم زحمت آنها را کم می کند هم سلامتی را به خانواده تقدیم می کند.


ابمیوه گیری دستی
برای خرید آب میوه گیری دستی ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 179000 تومان