مرکز خرید میناکاری در تهران | تک سبد

ما در این مقاله قصد داریم در رابطه با هنر میناکاری یا میناسازی صحبت کنیم، احتمالا با شنیدن نام میناکاری به یاد شهر هنر پرو اصفهان خواهید افتاد و این هنر را که یکی از صنایع دستی اصیل و با قدمت این شهر می باشد برای شما تداعی می کند.
اما باید بگویم که این هنر زیبا و با سایقه دیرینه تنها مختص به شهر اصفهان نمی باشد و در شهر های دیگری نیز تولید می شود در حال حاضر میناکاری تهران و شیراز نیز از محبوبیت و مقبولیت خوبی برخوردار می باشند.
یکی از ویژگی های هنر میناکاری سابقه بیش از 5000 هزار ساله این هنر می باشد و اینکه این هنر یک هنر اصیل ایرانی می باشد که دارای تنوع محصول و شیوه تولید می باشد. طرح های زیبای مورد استفاده در میناکاری تداعی کنند آبی آسمان می باشد.
در حال حاضر با توجه به استقبال از هنر میناکاری در شهر های مختلف ایران و از جمله تهران، شاهد برپایی فروشگاه میناکاری تهران می باشیم که به دلیل محبوبیت هنر میناکاری در بین ایرانیان می باشد هر چند این هنر دارای محبوبیت جهانی نیز می باشد.
یکی از راز های ماندگاری هنر میناکاری، تطابق پذیری این هنر با سبک زندگی مدرن می باشد و فروش ظروف میناکاری تهران نه تنها در بین ایرانیان بلکه در بین توریست ها و گردشگران خارجی نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.
اگر به شهر تهران سفر کردید هرگز دست خالی و بدون تهیه سوغاتی این شهر باز نخواهید گشت، این شهر علی رغم صنعتی بودن دارای سوغاتی و صنایع دستی متنوعی می باشد. شما می توانید با مراجعه به مرکز خرید میناکاری در تهران یکی از این محصولات را خریده و در واثع یک سوغاتی ارزشمند تهیه کرده باشید.

 

  

 

برای مشاهده متنوع ترین محصولات و خرید اینترنتی به لینک زیر مراجعه نمودهبرای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول