مرکز خرید عمده میناکاری در تهران

یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی  تولید و ساخت محصولات صناع دستی با استفاده از ابزارها، لوازم دستی و به دست انسان می باشد که از مهمترین ارکانی که باید در تولید این صنایع رعایت شود، بکار گیری اصول زیبایی شناسی می باشد که اصل کار صنایع دستی می باشد.

 

 

 

صنایع دستی در مناطق مختلف کشورمان به نوعی بیانگر ویژگی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این مناطق می باشد. به نوعی این صنایع دستی نشان از نیاز مردمان در دورههای مختلف زمانی داشته که علاوه بر وجه کاربردی دارای وجه تزئینی نیز می باشند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

 

هنر میناکاری یا میناسازی از جمله صنایع دستی می باشد که  از دیر باز به منظور تزئین سطح فلزاتی همچون طلا، نقره، برنج و مس مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته بیشترین آثار میناکاری شده بر روی فلز طلا بوده که بهترین حالت ممکن را برای تولید محصولات میناکاری داشته.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد به عنوان مرکز خرید عمده میناکاری در تهران افتخار دارد برترین، زیباترین و متنوع ترین محصولات میناکاری را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با حذف واسطه گری ها در اختیار دوستداران این هنر زیبا و ظریف قرار دهد.

 شاید بتوان گفت یکی از دلایل محبوبیت هنر میناکاری، تنوع بالای محصولات میناکاری در کنار زیبایی و ظرافت و کاربردی بودن این محصولت می باشد که متناسب با هر سلیقه و بودجه خریدی محصولی وجود دارد.

 

 

 

اگر قصد خرید هدیه برای عزیزان خود دارید می توانید یکی از محصولات میناکاری را به عنوان هدیه ای زیبا و ماندگار تهیه کنید. برای خرید هدیه میناکاری تهران به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.