قیمت خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری

صنایع دستی که بنیان اصلی آن خلاقیت فردی و استعداد بشری در آفرینش آن می باشد از جمله صنایع بومی هر منطقه ای می باشد که تاثیر بسزایی در گذران زندگی بشر داشته است، از مهمترین ویژگی های صنایع دستی می توان به حضور حتمی انسان در تولید آن اشاره کرد، صنایعی که تولید آنها با دست و با استفاده از ابزار های دستی صورت می پذیرد، هر چند در سال های اخیر شاهد استفاده از ماشین آلات صنعتی در برخی از مراحل تولید می باشیم اما آنچه به صنایع دستی اصالت می بخشد، دست ساز بودن این صنایع می باشد. به طور حتم شما صنایع دستی میناکاری، خاتم کاری یا منبت را دیه اید که همه مراحل باید به صورت دستی انجام گیرد تا یک اثر هنری یونیک و فاخر تولید شود.
در هر منطقه آب و هوایی از کشورمان شاهد تنوع صنایع دستی خاص آن منطقه می باشیم. مردمان هر منطقه ای با توجه به ماهیت جغرافیایی و مواد و مصالح موجود در منطقه خود، به خلق آثار و محصولاتی دست می زدند که نشان از ذوق و سلیقه هنری ایرانی داشته. در اصل صنایع دستی به منظور رفع مایحتاج تولید می شده اما این روزها صنایع دستی ماهیت تزئینی نیز پیدا کرده است. میناکاری از هنرهای دستی ایرانی که در بسیاری از شهر های ایران تولید می شود و دارای تننوع بینظیری از محصولات بوده و قیمت خرید میناکاری بستگی به نوع محصول داشته.

 


با توجه به عدم وابستگی برای تولید صنایع دستی به واردات و اتسفاده از مواد اولیه بومی و همچنین نقش گسترده در توسعه صنعت گردشگری می توان گفت که صنایع دستی از جمله هنر میناکاری نقش بسزایی در ایجاد ثروت و اشتغال زایی در کشور ما دارد.
هنر میناکاری  بازتابی از ذوق و سلیقه هنرمندان میناکار می باشد که توانسته است به سرپنجه هنرمند این عزیزان بر روی ظروف مسی نمود پیدا کند. این روزها شاهد استفاده از صنایع دستی در صنعت تبلیغات می باشیم و خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری را به وفور مشاهده می کنیم.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید