فروش ویژه سفره قلمکار طرح بته جقه آبی

زمانی که به شهر اصفهان سفر می کنید و وارد بازار آن می شوید با صنایع دستی فراوانی و متنوعی در بازار مواجه می گردید طوری که مبهوت در رنگ و طرح می شوید. یکی از این صنایع دستی مهم هنر قلمکاری و سفره قلمکاری اصفهان می باشد.


قلمکاری


در بازار انواع و اقسام پارچه ها و رومیزی های قلمکار وجود دارد که هم رنگ های متنوعی دارد و هم از نظر طرح بسیار متفاوت و متنوع می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه بهترین سوغات را از بین این قلمکارها انتخاب کنید.


قلمکاری


یکی از زیباترین طرح های پارچه قلمکار طرح بته جقه است که در رنگ های مختلف موجود می باشد و ما اینجا طرح بته جقه ی آبی رنگ را به شما معرفی می کنیم. جنس این رومیزی از پنبه بوده و کاملا طبیعی می باشد.


قلمکاری


این پارچه قلمکار شامل طرح های زیبای بته جقه است که این طرح های زیبا توسط شابلون چوبی روی پارچه زده شده اند و سپس توسط دستان توانمند هنرمندان قلمکار با شابلون های مکمل رنگ آمیزی شده اند.


قلمکاری


همچنین رنگ های زیبایی که در پارچه های قلمکار به کار رفته است همگی جزو رنگ های طبیعی می باشند که می توان گفت این رنگ های طبیعی تلفیقی از رنگ های حیوانی و معدنی می باشند.


قلمکاری


این پارچه زیبای قلمکاری شده دارای ابعاد 100×100 بوده و به شکل مربع می باشد. شما می توانید از این پارچه زیبا هم به جای رومیزی و هم به جای سفره استفاده کرده و حال و هوای سنتی به خانه خود بخشید.


قلمکاری


لازم به ذکر است که رنگ این پارچه ها ثابت بوده و خوشبختانه با شستشو از بین نمی رود اما مراقب باشید که اگر می خواهید این پارچه ها را بشویید حتما با آب زیر 30 درجه بشویید و از شوینده ها و سفید کننده های قوی استفاده نکنید.


ق


برای مشاهده و خرید عمده سفره قلمکار اصفهان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 39000 تومان