فروشگاه محصولات قلمکاری با اصالت تضمینی

سفره قلمکاری آمیزه‌ای از ظرافت، اصالت و زیبایی است. در این هنر نفیس و کهن که از پیشینیان به ما رسیده است، کار، تلاش دقت فراوانی صرف می‌شود و به همین خاطر یکی از زیباترین هنرها و صنایع دستی ایران زمین و به خصوص شهر اصفهان است.

 

سفره قلمکاری


بسیاری از کسانی که به صنایع دستی ایران و شهر اصفهان علاقه دارد، حتما یکی از پارچه‌ها یا سفره‌های قلمکاری را در منازل خود نگهداری می‌کنند و از وجود چنین هنر چشم نوازی لذت می‌برند.

 

قلمکاری


اصالت یک پارچه قلمکاری به طبیعی بودن موادی است که برای تهیه آن مصرف می‌شود. افراد زیادی برای خرید این نوع پارچه‌ها به شهر اصفهان می‌آیند و با بازدید از این شهر، این محصول هنری را هم خریداری می‌کنند. 


اصفهان


واقعیت این است که فروشگاه اینترنتی تک سبد این کار را برای شما آسان نموده است. اول از همه انبارهای فروشگاه تک سبد در اصفهان قرار دارد و موفق شده است که از نزدیک با تولیدکنندگان معتبر ارتباط برقرار کند و با حذف واسطه ها، محصولاتی کاملا ارزان به دست مشتریان عزیز برساند.

 

خرید سفره قلمکار


دوم اینکه کیفیت محصولات تک سبد تضمینی است و این فروشگاه با برخورداری از متخصصان متبحر و زبردست صنایع دستی و با رعایت جدیدترین استانداردهای کنترل کیفی، محصولاتی اصیل و با کیفیت را به مشتریان ارائه می‌کند.

 

قیمت سفره قلمکار


قیمت پارچه ها و سفره ها و رومیزی های  قلمکاری تک سبد واقعا باورنکردنی است. تمام مواد بکاررفته در این سفره ها طبیعی است.  جنس پارچه این محصولات از پنبه و رنگ‌های بکار رفته در آن طبیعی است و طرح های آن با استفاده از شابلون چوبی روی آن کار شده است.


فروش سفره قلمکار


برای اطلاعات بیشتر و خرید سفره قلمکاری  نفیس و بی نظیر روی دکمه خرید پستی کلیک فرمایید.


سفره قلمکار ارزان


قیمت باورنکردنی محصول: 39000 تومان

خرید محصول