ظرف داخل استیل حرارتی چند کاره

خوردن غذا و گرم کردن غذایی که با خود بهمراه دارید در محلی که کار می کنید یکی از کار های سخت و طاقت فرسایی است که  همه ی کارمندان با ان دست و پنجه نرم می کنند از همین رو برای راحت تر شدن و سرعت بخشیدن به این کار و برای جلوگیری از سوختن و یا خراب شدن غذای خود ما، ظرف غذا برقی استیل گرمکن و بخار پز را به شما عزیزان پیشنهاد  میکنیم.

ظرف حرارتی داخل استیل

 

با استفاده از این ظرف غذای چند کاره شما براحتی می توانید غذایی را که بهمراه دارید به سرعت گرم کرده و آن را میل کنید.

ظرف غذای چند کاره

قابل ذکر است در این ظرف چندکاره هیچ گونه بوی بدی جمع نمی شود و میتوان آن را با پارچه ای نمدار نیز تمیز کرد و براحتی برای شست و شوی ان اقدام کرد.

ظرف حرارتی لانچ باکس 

قسمت بیرونی ظرف که از پلاستیک ساخته شده است جنس بسیار مقومی دارد و اگر بر روی زمین بیوفتد هیچ مشکلی برای آن پیش نمی آید. دو ظرف استیل با کیفیت مرغوب نیز داخل این گرم کن است که با استفاده از برق می تواناین دو را گرم کرده و با استفاده از ان غذای خود را گرم کنید. 

ظرف گرم کن حرارتی چند کاره

 

یک پیمانه و لیوان برای آب و قاشق و ظرف مخصوص آب پز کردن تخم مرغ نیز در دسترس شماست تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید. در پوش پلاستیکی، بسیار مقاوم یکی دیگر از مزیت های این گرم کن فوق العاده نسبت به دیگر رغبای خود است.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

این دستگاه با برق شهری کار می کند به صورتی کف وقتی آن را به برق متصل کردید طی مدت زمان کمی غذای داخلش را به بهترین نحو و بدون اینکه بسوزاند گرم می کند.

 

ظرف چند کاره حرارتی

با ریختن یک پیمانه آب در ته ظرف استیل شما می توانید ظرف غذای خود را چند دقیقه گرم کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

ظف حرارتی چند کاره بنتو

سرعت بالایی که این ظرف غذا برقی با داخل استیل چندکاره گرمکن و بخار پز دارد یکی از مزیت هایی است که باید به آن توجه کرد زیرا در مدت کوناهی می تواند غذای مورد نظر شما را گرم کند و گرم نگه دارد.

 

ظرف حرارتی لانچ باکس

برای مشاهده انواع ظرف غذاهای برقی بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

اطلاعات بیشتر و خرید