ظرف داخل استیل حرارتی با برق شهری

با استفاده از ظرف داخل استیل حرارتی شما دیگر نگران گرم کردن غذای خود نباشید. با این ظرف داخل استیل حرارتی به آسانی و در مدت کوتاه غذای خود را که قبلا در ظرف ریخته اید گرم کنید واز آن لذت ببرید.

ظرف چند کاره حرارتی

با استفاده از این محصول خارق العاده شما دیگر لازم نیست نگران سوختن و یا ته گرفتن غذای خود در حین گرم کردن آن باشید. به سادگی شما می توانید غذای خود را گرم کنید و تجربه یک وعده غذای لذیذ را ببرید.

 

ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس

یکی از دغدغه های کارمندان در اداره ها اینست که غذایی را که به همراه خود دارند را گرم کنند بدون اینکه نگران سوختن و یا ته گرفتن آن باشند.

ظرف داخل استیل حرارتی

با استفاده از خرید ظرف غذا برقی داخل استیل فقط کافیست غذای خود را درون ظرف ریخته و آن را به برق متصل کنید تا در مدت زمان کوتاهی غذای شما را گرم کند بدون اینکه بسوزد و یا ته بگیرد. بدنه ی این ظرف از جنس پلاستیک مقاوم است و جنس مرغوب آن باعث شده تا به آسانی اسیب نبیند.

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 

 

برق مصرفی این دستگاه بسیار کم است و نیاز نیست نگران برق مصرفی آن باشید.

ظرف چند کاره حرارتی

غذای خود را درون ظرف داخل استیل حرارتی بریزید و کمی آب به آن اضافه کنید و به برق متصل نمایید تا در زمان کوتاه مدت غذای شما را گرم کند.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

این ظرف فوق العاده قابلیت جدا سازی دو نوع مواد غذایی را دارد تا شما برنج و خورشت و ... را در ظرف خود یکی نکنید و همزمان به صورت جداگانه غذا را گرم کند و گرم نگه دارد.

ظرف حرارتی لانچ باکس

با قیمت ظرف غذا برقی داخل استیل این امر مهم را به سرانجام برسانید.

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل


برای مشاهده انواع ظرف غذا برقی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

اطلاعات بیشتر و خرید