شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی

یکی از بهترین هنر هایی که در اصفهان در صده های قبل تولید و به نوعی اختراع شده است شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی ارتفاع 16 سانتی متر Turquoise Candy Jar 16cm می باشد.


فیروزه کوب


این محصول برای شما عزیزان در هر صورت می تواند نیاز های شمار از نظر کاربردی و یا تزیینی برطرف نماید. شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی ارتفاع 16 سانتی متر Turquoise Candy Jar 16cm را می توانید در بازار های اصفهان هم بیابید اما برای خرید با مشکلاتی روبرو خواهید شد.


فیروزه کوبی


شما با قیمت کردن شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی ارتفاع 16 سانتی متر Turquoise Candy Jar 16cm در بازار های اصفهان متوجه خواهد شد که قیمت هایی که به شما ارائه خواهد شد متقاوت می باشد.


فیروزه


این به این دلیل است که واسطه های متفاوتی در این صنعت وجود دارد.


فیروزه


این واسطه ها هم به این هنر آسیبی جدی وارد خواهند کرد و هم به محصولات صنایع دستی که در بازار های اصفهان موجود می باشد. اما با حذف کردن واسطه ها توانسته ایم این محصول را با قیمت تولیدی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .


فیروزه


سنگ هایی که در این محصول به کار رفته است از جنس فیروزه می باشد و جنس بدنه این هنر هم همانطور که مشخص است از جنس مس می باشد.


فیروزه کوبی


تک سبد مرجعی معتبر برای خرید فیروزه کوبی اصفهانی می باشد که تمامی محصولات آن از بهترین ها در ایران می باشد.


فیروزه کوب


شما می توانید برای خرید فیرزوه کوبی ارازن اصفهانی از این درگاه استفاده نمایید و محصولات خود را درب منزل در سراسر کشور تحویل بگیرید. تمامی محصولات در این فروشگاه به صورت مستقیم از تولیدی ها دریافت می شود و در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 270000 تومان

خرید محصول