سفره قلمکار اصفهان طرح بته جقه

این سفره قلمکاری یکی از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات هنر های دستی در کشور ما به شمار می رود که می توانید با آن مبل ها و میز های خود را بپوشانید و یا سفهره های رنگی این هنر زیبا را برای استفاده از نگهداری فرش و غیره از مواد غذایی استفاده نمود.


سفره قلمکار


این محصول زیبا و منحصر بفرد می تواند برای شما عزیزان بهترین سجاده به شمار برود و بهترین مکان برای اقامه نماز را برای شما میسر سازد.


سفره قلمکاری


سفره قلمکار اصفهان طرح بته جقه 100*100 سانتی متر ISFAHAN GHALAMKARI 100*100cm با بهترین کیفیت در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید با بهره گیری از این محصول از نیاز های شخصی خود رهایی یابید


قلمکاریجنس سفره قلمکار اصفهان طرح بته جقه 100*100 سانتی متر ISFAHAN GHALAMKARI 100*100cm از پارچه پنبه ای می باشد که با بهترین کیفیت در تولیدی های اصفهان ساخته شده است.


قلمکاری طرح جدید


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از سفره قلمکار اصفهان طرح بته جقه ISFAHAN GHALAMKARI 100*100cm را در معرض فروش قرار داده است که می توانید با خرید سفره قلمکاری شده جدید از این درگاه از تخفیف های ویژه نیز بهره مند شوید.


قلمکاری نوین


لازم به ذک است که این محصول با کیفیت عالی در کارگاه های اصفهان تولید می شود و به صورت مستقیم در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.


قلمکاری جدید


قیمت استثنایی 49000 تومان

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصولقلمکاری جدید