روش نصب درب پلاستیکی مگنتیک آسان مش

درب های مگنتیک  این روزها از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند که به دلیل کارایی و نحوه استفاده آسان از آنها می باشد. یکی از برند های معتبر در زمینه تولید این نوع از درب ها، برند آسان مش می باشد که دارای محصولات بسیار با کیفیتی می باشد.

 در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه نصب و استفاده از درب پلاستیکی آهنربایی آسان مش آشنا کنیم تا شما نیز با ما در نحوه استفاده آسان از این محصول هم نظر شوید. برای خرید درب پلاستیک مغناطیسی آسان مش کلیک کنید.

 در اولین گام برای نصب این درب های مگنتیک باید به این نکته توجه داشته باشید، شما نیاز به استفاده از ابزار خاصی ندارید و براحتی و با استفاده چسب دو طرفه بسیار محکمی که به همراه محصول ارائه می شود، بدون نیاز به سوراخکاری و پیچ و میخ نصب می شود.

 توجه کنید قبل از نصب پرده پلاستیکی مگنتیک بهتر است درب را با استفاده از یک چسب نواری 5 سانتی بر روی چهار چوب فیکس کنید تا در حین چسباندن درب با استفاده از چسب دو طرفه درب جابجا نشود و با مشکلی روبرو نشوید.

 برای مشاهده و خریدکلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


قبل از نصب پرده مگنتیک آسان مش، چهارچوب مورد نظر را با استفاده از دستمال و یک پاک کننده به خوبی تمیز کرده تا عاری از هرگونه آلودگی و لک چربی احتمالی باشد. برای اطلاع از قیمت پرده پلاستیکی مگنتیک آسان مش کلیک کنید.

 قبل از نصب پرده لازم می باشد که آن را بر روی زمین با هر سطح صاف دیگری پهن کرده و مگنت های روبروی هم را جفت نموده، این مرحله قبل از نصب حتما باید انجام شود تا مگنت ها بالا و پایین نباشند.

 

 


سپس از قسمت بالایی پرده شروع به چسباندن، چسب دو طرفه بالای پرده کرده و سپس اطراف پرده را به چهارچوب نصب کنید. در حین نصب توجه به تنظیم  فاصله ی پرده تا زمین بسیار مهم می باشد به نحوی تنظیم شود که لبه پایینی پرده تا زمین فاصله زیادی نداشته باشد.