راز شادابی پوست با دستگاه بخور صورت

یکی از دغدغه خانم ها پیدا کردن راهی برای شادابی و طراوت پوست می باشد، زیرا شادابی پوست می تواند تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی داشته باشد و به همین دلیل اهمیت دارد.
یکی از راه های ساده و کم خرج و صد البته بدون عوارض جانبی استفاده از دستگاه بخور صورت دستی می باشد، با استفاده از بخور می توان رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده و همین امر می تواند موجب شادابی پوست شود.
در واقع شما می توانید با استفاده از بخور گرم صورت، منافذ پوست خود را باز نموده و به نوعی موجب پاکسازی عمیق پوست صورت از هر گونه آلودگی شوید.
بخور گرم می تواند موجب افزایش جریان خون در مویرگ های پوست صورت شده و همین امر می تواند به شادابی و سرزنده بودن پوست شما کمک نماید و موجب از بین رفتن جوش و آکنه از سطح پوست شود.
برای تاثیر بهتر ماسک های صورت در آرایشگاه ها با استفاده از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی، قبل از ماسک پوست صورت را آماده می کنند تا تاثیر گذاری ماسک برای سلامت پوست بیشتر شود.
استفاده از بخور می تواند در لایه برداری پوست با جدا کننده سلول های مرده پوست نقش موثری داشته باشد، برای تاثیر بیشتر بخور گرم می توانید از انواع گیاهان دارویی استفاده نمائید.
نکته مهمی که باید به یاد داشته باشید این است که قبل از بخور گرم حتما باید پوست خود را کاملا از مواد رایشی پاک کرده و شستشو دهید تا مبادا هنگام باز شدن منافذ پوست به عمق پوست رسوخ پیدا کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه بخور صورت به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید