دستگاه آبمیوه گیری دستی اهرمی برای تمام میوه ها

با بهره گیری از این محصول می توانید به راحتی آب انواع میوه را بگیرید و از آن برای مصارف شخصی و یا پخت و پز بهره مند شوید.


ابمیوه گیری باکیفیت

یکی از سخت ترین و زمان بر ترین کار هایی که در رستوران ها با آن مواجه هستند اب گیری لیمو می باشد. این دستگاه برای انواع میوه ها در هر فصل مناسب بوده و با استفاده از دسته اهرمی آن می توان آب انواع میوه ها را بگیرید و درون ظرف زیرین آن بریزید.

 

 ابمیوه گیری دستی  برای اشپزخانه


این محصول از جنس فلز با کیفیت ساخته شده است که مقاومت بالایی دارد و طی سالیان سال می توانید از این دستگاه بهره مند شوید.


ابمیوه گیری دستی ارزان

با استفاده از این محصول می توانید آب میوه های هر فصلی را بگیرید و درون ظرفی که زیر دستگاه تعبیه کرده اید بریزید.ابمیوه گیری دستی مناسب

جنس ظرف سری این محصول ضد اسید می باشد و با استفاده از این ویژگی می توانید آب انواع میوه ها را بدون نگرانی بگیرید و مصرف نمایید.

 

 ابمیوه گیری دستی اشپزخانه


فروشگاه اینتر نتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در دسترس قرار داده است که می توانید با مراجعه به این درگاه محصول خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

آبمیوه گیری دستی


این محصول دارای 5 سال گارانتی می باشد و این نشانه ای بر کیفیت بالا و خارق العاده این دستگاه آبمیوه گیری دستی اهرمی می باشد که در نوع خود نمونه است.

ابمیوه گیری دستی مناسب


لازم به ذکر است که این محصول قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.


دکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 165000 تومان

خرید محصول