خرید و سفارش دوربین مداربسته خودرو در اینترنت

دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 یکی از بهترین محصول هایی است که برای تصویربرداری و فیلم گرفتن در حین رانندگی و یا موارد استفاده دیگر به شما عزیزان عرضه شده است. این دوربین مداربسته خودرو فیلم و تصویر را با کیفیت اچ دی ضبط می کند و از کیفیت بالایی برخوردار است.

قیمت دوربین جلو خودرو

دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 یکی از پرفروش ترین محصول ها در بین رغبای خود است و در این چند سالی که به بازار عرضه شده نسبت به بقیه رغبا محبوب تر و پر فروش تر است.

 

دوربین مداربسته

 

 

 

 

با نصب این دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 شما می توانید تمامی تصاویر محیط خارجی و یا داخلی خودرو خود را تصویر برداری کنید و آن را ضبط نمایید.

دوربین مدار بسته ماشین

با تکنولوژی ضد لرزش و کیفیت فول اچ دی شما می توانید تصویری شفاف را ضبط کنید و با استفاده از پایه لرزش و تاری تصویر را بگیرید. حافظه داخلی این دستگاه تا 32 گیگابایت قابلیت ضبط تصویر را دارد و می تواند آن را ذخیره فرماید.

دوربین خودرو

زاویه دید این محصول فوق العاده 140 درجه است که با استفاده از آن وسعت دید بالایی را ضبط خواهد کرد.

 

 

ماشین و خودرو

 

 

این دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 در شب نیز کاربرد دارد و با استفاده از دوربین مادون قرمز قابل ضبط و ثبت است.

دوربین مداربسته خودرو

وجود این دوربین بلک باکس در اتومبیل تقریبا ضروری است زیرا در هنگام تصادفات و ابهاماتی که در حین رانندگی رخ می دهد این دوربین می تواند مشکلات به وجود آمده را بر طرف نماید. وجود یک دوربین مداربسته در اتومبیل هر کسی تقریباً ضروری است زیرا در زمان رخداد تصادفات معمولا ابهاماتی در خصوص مقصر پیش می آید و کار را سخت می کند یا در زمان دزدی و سرقت از ماشین ها نبود یک دوربین مداربسته می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

دوربین خودرو و ماشین

بلک باکس یا دوربین مدار بسته داخل اتومبیل به همین منظور طراحی شده است و از تمامی اتفاقات رخ داده در داخل و خارج ماشین شما تا محدوده 140 درجه دید خود را ثبت و ضبط می نماید. با طراحی خاص و خارق العاده حس خوبی به شما در حین رانندگی خواهد داد و در دید شما نیز تاثیر خاصی نمی گذارد.

 

دوربین خودرو و ماشین

 

با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی تکسبد می توانید این دوربین را خریداری نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت با تخفیف ویژه: 99،000 تومان

خرید محصول