خرید عمده میناکاری ارزان در اصفهان

میناکاری از جمله هنر های دستی پرکاربرد می باشد که در سال های اخیر به مدد توجه مسئولین حوزه صنایع دستی رشد چشمگیری پیدا کرده است.
با توجه به حمایت های صورت گرفت و افزایش کارگاه های تولید میناکاری در نواحی مختلف کشور این حوزه هنری به عنوان یکی از حوزه های کارآفرینی کشور مبدل شده است.
در زمینه میناکاری در سال های اخیر بانوان بسیاری وارد عرصه تولید شده اند و به عنوان منبع درآمد خانوار ها تبیدل شده است و تولید میناکاری کشور افزایش پیدا کرده است.
 در سال های اخیر شاهد افزایش حجم تولیدات صنایع دستی به خصوص صنعت میناکاری می باشیم که با توجه به حجم بالای تولیدات و همچنین حذف واسطه گری ها محصولات میناکاری با قیمت مناسبی به دست مصرف کننده می رسد و خرید میناکاری ارزان میسر شده است.
میناکاری نیز جزء صنایع سبز محسوب می شود که هیچ گونه اثر سو و تخریبی زیست محیطی ندارد و توانسته است به حجم صادرات غیر نفتی کشور کمک شایانی داشته باشد.
انواع محصولات میناکاری می توان به گلدان میناکاری که در ارتفاع های مختلف طراحی و تولید می شود، قندان میناکاری، ساعت میناکاری و انواع بشقاب میناکاری اشاره کرد.

 در سال های اخیر و با توجه به پیشرفت صنعت تبلیغات استفاده از هدایای تبلیغاتی میناکاری رواج پیدا کرده و تولید انواع هدایای تبلغاتی یکی دیگر از دستاورد های این هنر زیبا می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید عمده میناکاری اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید