خرید بهترین درب پلاستیکی مگنتی

همه ما می دانیم یکی از راه های اصلی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایشی در زمستانف عدم باز و بسته شدن زیاد درب های ساختمان می باشد، اما در برخی مکان ها به دلیل تردد زیاد امکان بسته ماندن درب ها وجود ندارد و باید به دنبال راه حلی برای این مشکل باشیم.

 این مشکل را به وفور در فروشگاه ها وساختمان های آموزشی مشاهده می کنیم که رفت وآمد بخشی از فعالیت روزانه آنها می باشدف به همین منظور استفاده از درب های پلاستیکی در سال های اخیر برای ورودی این ساختمان ها متداول شده است که تا حدودی این مشکل را حل کرده است.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

نسل جدید پرده های پلاستیکی، درب نایلونی مغناطیسی می باشد. این درب ها دارای مکانیسم عملکرد ساده ای می باشند اما در زمینه جلوگیری از هدر رفت انرژی بسیار موثر بوده و توانسته است تا بیش از 70 درصد در مصرف انرژی در این ساختمان ها صرفه جویی کند.

 یکی از برند هایی که در سال های اخیر در زمینه تولید درب های مگنتیک به خوبی عمل کرده است، برند ایرانی آسان مش می باشد که محصولاتی با کیفیت جهانی تولید می کند.
برند آسان مش با تولید بهترین درب پلاستیکی مگنتیک توانسته است سهم خوبی از بازار فروش این محصولات را به خود اختصاص دارده و گوی رقابت را از محصولات متداول خارجی برباید.

 برند آسان مش در تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده کرده تا کیفیت محصولات تولیدیخود را بالا ببرد و به همین منظور کلیه محصولات خود را گارانتی نموده تا در صورت عدم رضایت مرجوع شوند.

 


 

این درب های مگنتیک به دلیل دارا بودن مگنت های بسیار قوی، بعد از تردد به سرعت بسته می شوند و همین امر می باشد که مانع از خروج هوای گرم ساختمان و نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان می باشد.