خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان | با تضمین کیفیت

یکی از محبوترین سنگ ها در بین ایرانیان سنگ فیروزه می باشد که دارای خواص بیمشاری می باشد. این سنگ که جز سنگ های قیمتی می باشد که از عهد باستان تا کنون شناخته شده است و در تزئین بناها و ساخت زیورآلات مورد استفاده قرار می گرفته است.
از جمله خواصی که برای این سنگ ذکر شده می توان به تجریک و راه اندازی چاکراه های بدن اشاره کرد، انرژی دریافتی از طریق چاکراه ها موجب آرامش فرد می شود. این سنگ به رنگ های فیروزه به رنگ‌های آبی، آبی مایل به سبز و  سبز یافت می‌شود.
پیشنیان سنگ فیروزه را نمادی از قدرت و حمایت می دانستند و به همین دلیل در بسیاری از زیور آلات خود از آن استفاده می کردند. این سنگ در باستان بای محافظت در برابر چشم زخم و دفع بدی ها و جذب انرژی های مثبت و خوشبختی مورد استفاده قرا می گرفته است.
این روزها از فیروزه در صنایع دیگری به غیر از زیورآلات استفاده می شد، از جمله صنعت فیروزه کوبی. این صنعت نوپا که که در مشهد پایه گذاری شده است این روزها در شهر هنر پرور اصفهان به خوبی رشد و ترقی داشته است.
محصولات مختلفی با فیروزه کوبی تولید می شود که جنبه کاربردی و تزئینی دارند از جمله قندان فیروزه کوبی، گلدان فیروزه کوبی و آینه و شمعدان فیروزه کوبی که یکی از انتخاب های زوج های جوان می باشد.
خرید فیروزه کوبی اصفهان، به عنوان یکی از سوغاتی های پرطرفدار در بین توریستهای خارجی و گردشگران داخلی می باشد. هنری که آکنده از عشق و زیبایی می باشد.
برای خرید محصولات فیروزه کوبی نصف جهان نیاز نمی باشد که رنج سفر را تحمل کنید بلکه شما می توانید به یاری پیشرفت تکنولوژی با خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان، صاحب محصول مورد نظر خود شده و از داشتن آن لذت ببرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید