خرید اینترنتی بخور سرد ارزان قیمت

این روزها استفاده از دستگاه رطوبت ساز نوع سرد بسیار مرسوم شده است. بخصوص استفاده از این دستگاه در اتاق کودکان یا برای تامین رطوبت مورد نیاز گلهای آپارتمانی می باشد. در حال حاضر انواع مختلفی از دستگاه رطوبت ساز خانگی در بازار موجود می باشد که شما می توانید نمونه ای از آن را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.
در اینجا می خواهیم مطالبی در رابطه نحوه استفاده و بهداشت دستگاه بخور سرد ارزان بگویم. اولین نکته رعایت بهداشت دستگاه رطوبت ساز می باشد که در صورت عدم رعایت نه تنها مزایا ندارد بلکه می تواند عامل پراکنه شدن باکتری ها و قارچ ها در محیط بشود.

 شما می توانید با خرید دستگاه بخور سرد و گرم ارزان رطوبت محیط را تامین کنید اما اگر قصد استفاده در اتاق کودکان را دارید، باید از نوع سرد استفاده کنید تا علاوه بر رطوبت مورد نیاز هیچ گونه خطراتی برای کودکان نداشته باشد.
در صورت استفادع از بخور سرد در اتاق نوزادان باید در نقطه ای از اتاق قرار بگیرد که بخور سرد به طور مستقیم به سمت تخت کودک فرستاده شود تا رطوبت مورد نیاز برای سلام کودک را فراهم آورد. پس آن را در نقطه ای قرار دهید تا پوشش دهی کامل داشته باشد.
نکته ای دیگر که باید مد نظر قرار گیرد، حفظ بهداشت دستگاه می باشد. فرقی نمی کند شما یک دستگاه بخور سرد ایرانی یا خارجی تهیه کرده باشید، شما باید هر روز مخزن دستگاه بخور سرد را با آب و مواد ضد عفونی کننده نظافت کنید.
دستگاه های بخور سرد نسبت به گرم کاملا بی صدا هستند بنابراین استفاده از این نوع دستگاه ها در داخل اتاق و محل زندگی مانع استراحت شما نمی شود و شما می توانید با آرامش به استراحت با تنفس راحت بپردازید.

 برای مشاهده متنوع ترین محصولات و خرید دستگاه بخور سرد ارزان اصفهان به صورت آنلاین به وب سایت تک سبد مراجعه نموده.

 

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول