خرید آب میوه گیری دستی ایرانی

خواص آب میوه ها طبیعی بر هیچ کس پوشیده نیست و همه میدانند که آب میوه ها به دلیل دارابودن ویتامین برای سلامتی مفید هستند٬ البته نه هر آب میوه ای٬ آب میوه ای که طبیعی باشد آب میوه های بسته بندی شده ی موجود در بازار به دلیل دارابودن مواد افزودنی و اسانس هیچ گونه خاصیتی ندارند و به دلیل اینکه پر از شکر هستند مصرف آنها قند خون را افزایش میدهد٬ پس برای حفظ سلامتی آب میوه ی طبیعی بخورید.

 

آب میوه گیری دستی فلزی 

 تهیه آب میوه طبیعی مستلزم داشتن یک دستگاه آب میوه گیری است٬ دستگاه های آب میوه گیر به دو صورت دستی و برقی در بازار موجود هستند که هر کدام از آنها انواع مختلفی دارند. ما در این مقاله دو نمونه آب میوه گیری دستی ایرانی باکیفیت را به شما معرفی میکنیم.


آب میوه گیری دستی ایرانی


آب میوه گیری دستی چهار فصل بیتا:
این آب میوه گیری ساخت ایران است٬ کاملا دستی است و بدون نیاز به برق و باتری کارمیکند٬ دارای ابعاد ۱۳*۲۶*۳۸ سانتی متر میباشد٬ وزن آن ۷.۳۸۴ کیلوگرم است. بدنه دستگاه از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضدزنگ ساخته شده است. دسته و چرخ دنده های آن از فولاد آبکاری شده٬ ساخته شده. این دستگاه یک آبکش آلومینیومی دارد که برای جمع آوری تفاله میوه طراحی شده است٬ دارای سوراخ ها فراوان برای گرفتن تفاله میوه ها است.

 

آب میوه گیری دستی

 

این آب میوه گیر برای قرار دادن ظرف آب میوه هم یک کفی مخصوص دارد٬ محفظه آب گیری این دستگاه دارای قطر ۱۱ سانتی متر و بسیار بزرگ طراحی‌ شده و میوه های بزرگ را هم میتوان داخل این محفظه قرار داد و به راحتی آب آن ها را گرفت. کار با دستگاه راحت و بدون نیاز به آموزش میباشد. شرکت سازنده برای این محصول باکیفیت ۵ سال گارانتی در نظر گرفته تا بااطمینان خاطر کامل خرید کنید. قیمت این آب میوه گیری دستی ایرانی ۱۶۳۰۰۰ تومان است.

 

آب میوه گیری دستی انار

قیمت:163000 تومان

خرید محصول


آب میوه گیری دستی پارسینا:
مناسب برای آب گیری انواع میوه ها مثل: توت فرنگی٬ انار٬ انگور٬ سیب٬ گوجه فرنگی و...
کوچک و جمع وجور
دارای پوست گیر و هسته گیر
دارای یک ظرف شفاف مدرج
مجهز به پایه ضدلغزش
دارای ابعاد۱۰*۱۳ سانتی متر
این آب مرکبات گیری دستی ساخت ایران است.

 

آب میوه گیری دستی اهرمی
با خرید این محصولات ایرانی باکیفیت از فروشگاه تک سبد٬ گامی موثر در جهت رونق اقتصادی کشور بردارید.