خرد کن و همزن نوین

جهت حمایت از تولید ملی قصد داریم یکی از بهترین خرد کنهای دستی موجود در بازار لوازم خانگی را معرفی نماییم. این خرد کن دستی آشپزخانه 3 عدد تیغه داشته و این تیغه ها بسیار تیز و ضدزنگ می باشد. با کمک این خرد کن دستی اصل میتوانید مواد غذایی مختلف را خرد نمایید یا با کمک همزن پلاستیکی مخلوط نمایید. از این کالا میتوان برای جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ نیز استفاده نمود. یک قسمت بر روی درب دستگاه جهت انجام این کار تخصیص داده شده است.


خردکن-دستی-سبزی


خرد کن همه کاره دستی نوین بدون نیاز به برق یا باطری و تنها به صورت دستی میتواند به نحو احسن کار نماید. برای کار کردن با این دستگاه کافیست دستگیره اهرمی را بچرخانید تا مواد غذایی به صورت یکدست و با کیفیت خرد شوند. با استفاده از این خرد کن دیگر نگران بو و رنگ گرفتن دستانتان نباشید همچنین چشمانتان هنگام خرد کردن پیاز دچار سوزش نخواهد شد. تیغه های تیز و برنده ی این دستگاه کار خرد کردن را در عرض چند دقیقه انجام میدهد و در وقت شما صرفه جویی می نماید.
خردکن-دستی-نوین


همانور که قبل تر اشاره شد این محصول دارای قابلیت مخلوط کن نیز می باشد. یک سری مخلوط کن همراه با دستگاه عرضه میشود و مواد غذایی مورد نیازتان را به خوبی با دیگر ترکیب می نماید. این ویژگی برای پخت سوپ و دیگر غذاها بسیار مناسب می باشد.


انواع-خردکن-دستی


خرد کن همه کاره دستی نوین Novin Quick Chopping and mixing دارای خشک کن میوه جات و سبزیجات نیز می باشد. برای استفاده از این قابلیت کافیست میوه جات یا سبزیجات خیس شده را درون سبد پلاستیکی گذاشته و درون محفظه قرار دهید. سپس دستگیره اهرمی را چرخانده تا آب اضافی خارج شود.


خردکن-دستی-نوین