جا قلمی خاتم با کیفیت را چگونه انتخاب کنیم؟

خاتم کاری از جمله هنرهای دستی ایران است که پایتخت این هنر شهر اصفهان می باشد. تاریخچه این هنر در اصفهان معادل دوره سلجوقیان بوده که قدمت طولانی دارد.
خاتم کاری عبارتست در کنار هم چیدن اجزای مثلثی شکل از جنس چوب و فلز و استخوان که در نهایت با آن اشکال منتظم پنج، شش، هفت، هشت یا ده ضلعی را به وجود می آورند.
از هنر خاتم کاری می توان برای تزئین و ساخت انواع وسایل استفاده کرد. یکی از وسایلی که مزیین به نقوش خاتم است  جا خوکاری وجا قلمی خاتم می باشد.
استفاده از جاقلمی خاتم کاری می تواند جلوه ای با شکوه از هنر و اصلالت ایرانی را برای  میز کار شما به ارمغان آورد و همچنین موجب توجه و افراد به حسن انتخاب شما گردد.
استفاده از هنر در یک وسیله کاربردی می تواند علاوه بر برطرف کردن نیازهای روزانه شما و نظم دادن به میز کارتان حس بصری و زیبا شناختی شما را هم اغنا کند.
این جاقلمی و خودکار خاتم زیبا در ابعاد 8*10*7 و مستطیلی شکل بوده. همچنین دارای یک جای خودکار می باشد و وزن آن در حدود 107 گرم می باشد که فضای زیادی را اشغال نمی کند.
کفی آن توسط پارچه جیرمشکی پوشیده شده است که مانع از لیز خوردن آن بر روی سطوح می شود. این جاخودکاری نفیس می تواند هدیه ای ماندگار برای عزیزان شما باشد.
بهتر از برای جلوگیری از بین رفتن جلای شیشه ای و روکش اجناس خاتم کاری شده از مواد شوینده برای تمیز کردن آنها استفاده نشود. 

قیمت خرید این محصول استثنایی: 29,000 تومان