تک سبد ارائه دهنده ی انواع مصنوعات قلمکاری

در گذشته های دور یعنی حدود قرن یازدهم هجری که صفویان بر ایران حکومت می کردند، پارچه های قلمکاری به علت علاقه ی پادشاهان آن دوره رونق بسیاری پیدا کردند، به گونه ای که حتی لباس های درباریان و گهگاه هم مردم عادی از همین پارچه ها تهیه می شدند.امروزه قلمکاری دیگر رونق آن زمان را ندارد، اما هنوز هم سفره ها، رومیزی ا و کیف های قلمکاری تولید می شوند و علاقه مندان بسیاری نیز استقبال می کنند.


سفره قلمکار

همان گونه که میدانید بهترین و مرغوب ترین سفره های قلمکاری تنها در اصفهان تولید می شوند.بنابراین برای خرید این سفره ها بایستی به فروشگاه های معتبر در اصفهان مراجعه نمود.فروشگاه اینترنتی تک سبد یک فروشگاه سفره قلمکار اصفهان است که با ارائه ی مرغوب ترین سفره های قلمکاری که توسط زبر دست ترین هنرمندان اصفهانی تولید شده اند، در این عرصه حرف اول را می زند.


خرید سفره قلمکاری

رومیزی قلمکاری اصفهان این بار با مدل دایره ای شکل خود و با زمینه ای به رنگ قرمز خودنمایی می کند (قرمز همیشه یک رنگ جذاب بوده است، حال وقتی زمینه ی یک رومیزی به رنگ قرمز در بیاید و نقوش بر روی آن چاپ گردد، جذابیتش چندین برابر می شود.) قطر این رومیزی زیبا 100 سانتی متر می باشد و برای میز های چهار نفره مناسب می باشد.پارچه ی استفاده شده در تهیه ی این رومیزی ها از جنس پنبه می باشد که توسط استاد هنرمند عطریان در اصفهان تولید شده است.


قیمت سفره قلمکار اصفهان

بر روی پارچه ی پنبه ای که به رنگ نخودی در آمده است، نقوش بته جقه که از اصیل ترین و مشهورترین نقوش سنتی ایران می باشد، به زیبایی هر چه تمام تر چاپ شده است. ابعاد یک متر در یک متر آن سبب استفاده در یک خانواده چهار نفره می باشد. در استفاده از این گونه سفره ها در صورت نیاز به شستشو اصلا نگران نباشید، چرا که جنس اعلای آن اجازه ی شستشوی راحت را بدون تغییر حالت را فراهم نموده است.


سفره قلمکاری

خرید

قیمت: 39000 تومان