تندیس میناکاری یک هدیه تبلیغاتی ایرانی و ماندگار

هدایای تبلیغاتی یکی از عوامل عمده پیشرفت و موفقیت سازمان ها است٬ هدایای تبلیغاتی به محصولاتی می گویند که روی آن نام تجاری یا لگو سازمان درج شود و با هدف جذب مشتری٬ معرفی و تبلیغ برند به مشتری اهدا میشود.تنوع بسیار زیاد هدایای تبلیغاتی انتخاب آن را دشوار کرده است٬ از بین این هدایا یکی از پرطرفدارترین آنها٬ تندیس است٬ سازمان ها برای قدر دانی از کارمندان یا مشتریان به آنها تندیس میدهند.


هدیه تبلیغاتی میناکاری

با اهدای این تندیس های نفیس به کارمندان و مشتریان٬ به آنها ثابت کنید که برایشان اهمیت ویژه قائل هستید. تندیس ها انواع گونگونی دارند یکی از انواع تندیس ها٬ تندیس میناکاری است که ساخت دست هنرمندان اصفهانی است و این تندیس ها یک هدیه تبلیغاتی نفیس و ماندگار است٬ بر روی این تندیس ها امکان درج لگو سازمان شما وجود دارد. این هدایای ایرانی ارزش معنوی بسیار بالایی دارند.


هدایای تبلیغاتی خاص

تندیس جاقلمی میناکاری:

این تندیس یک هدیه تبلیغاتی خاص است٬ که میتوانید از آن به عنوان جاقلمی استفاده کنید٬ و هم چنین میز خود را تزیین کنید و از آن لذت ببرید. این محصول یک پایه چوبی با ابعاد ۲۳*۸*۹ سانتی متر دارد٬ و یک بشقاب میناکاری با قطر ۹ سانتی متر و جنس مسی هم دارد. سفارش حک لگو روی این تندیس پذیرفته میشود.

 

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:41000 تومان

خرید محصول


تندیس گلدان میناکاری ۱۶ سانتی متر:

این تندیس یک استند با ابعاد ۶*۱۳.۵*۲۶ سانتی متر و یک گلدان میناکاری با ۱۶ سانتی متر ارتفاع است٬ جنس گلدان از مس است٬ این تندیس طراحی فوق العاده زیبایی دارد و مناسب برای هدیه تبلیغاتی است٬ امکان درج لگو سازمان روی پایه تندیس وجود دارد.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی

قیمت:89000 تومان

خرید محصول


تندیس هدیه و تبلیغاتی میناکاری طرح ان یکاد:

این تندیس زیبا دارای ابعاد ۱۳*۶*۲۹ سانتی متر است و آیه مبارکه ان یکاد روی این تندیس نقش بسته است٬ پس این تندیس ارزش معنوی بسیار بالایی دارد٬ این تندیس از یک پایه چوبی و یک بشقاب میناکاری زیبا تشکیل شده است٬ قطر بشقاب مینا ۱۲ سانتی متر و جنس آن از مس اعلا است.

 

خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:69000 تومان

خرید محصول


برای خرید هدایای تبلیغاتی به سایت تک سبد مراجعه کنید٬ تک سبد یک فروشگاه اینترنتی است که در مهد میناکاری یعنی اصفهان واقع شده به همین دلیل محصولات میناکاری ارزنده ای را به تمام نقاط ایران ارسال میکند.