برترین هیترهای برقی

با پیشرفت روز افزون دانش بشر در زمینه ی علم و فناوری، هیتر های برقی مختلفی با قابلیت ها و کیفیت های متنوع طراحی، تولید و عرضه شده اند. با وجود هیتر های مختلف در بازار، انتخاب و خرید یک هیتر برقی با کیفیت که در فصل زمستان گرمای مورد نیاز ما را تامین کند، چالش برانگیز شده است و ما باید نهایت دقت را به خرج دهیم تا بتوانیم برترین هیتر برقی را انتخاب و خریداری نماییم.


هیتر برقی کوچک

از مشخصه های یک هیتر برقی خوب، اتوماتیک بودن آن است.قابلیتی که به یک هیتر برقی اجازه دهد، هنگامی که محیط تحت پوشش به دمای ایده آل رسید، به صورت کاملا خودکار جریان برق ورودی به دستگاه را قطع کند و خود خاموش گردد.به همین شکل هیتر برقی کوچک کم مصرف در مصرف برق صرفه جویی کرده است و هم چنین از تولید گرمای بیش از حد و گرم شدن نامتعارف محیط جلوگیری می کند.


هیتر برقی 

خرید محصول

قیمت: 69000 تومان


از این هیتر ها با ابعاد نسبتا کوچکی که دارند، می توان در هر نقطه ای ازمنزل یا محل کار استفاده نمود، اما هیتر برقی طرح پنکه با همین اندازه ی کوچکی که دارد هم می تواند بزرگ ترین فضاها را تحت پوشش خود قرار دهد و به سرعت گرم نماید.سرعت گرمایش آن هم به دلیل طراحی همچون پنکه ی آن است، در حقیقت قابلیت چرخش به سمت چپ و راست است که این امکان را برای این گونه هیتر ها فراهم می آورد.


مینی هیتر برقی

خاین هیتر ها دارای یک المنت حرارتی جهت تولید گرما، یک فن قدرتمند جهت توزیع و پخش گرمای تولید شده به فضای بیرون از دستگاه و یک سیم به طول 115 سانتی متر می باشند.طراحان این هیتر ها بر روی سیم آن ولوم کنترلی تعبیه کرده اند که به کمک آن بتوان درجه ی حرارت دستگاه را تنظیم و کنترل نمود و در صورت نیاز و با توجه به دمای محیط، درجه حرارت را کاهش یا افزایش داد.


خرید مینی هیتر برقی

خرید محصول

قیمت: 55000 تومان