انواع گلدان های میناکاری اصفهان

میناکاری از جمله هنر های ایرانی می باشد که بیش از پنج هزار سال قدمت و بیشینه دارد.اصفهان را مهد این هنر زیبا می نامند و هنرمندان این خطه شبانه روز به ساخت انواع ظروف میناکاری اصفهان مشغول هستند و آثار برجسته ای از خود به جای می گذارند.این آثار که عمدتا در میدام نقش جهان این شهر تهیه می شوند، از سوی گردشگران بسیاری مورد توجه قرار می گیرند. محصولات میناکای همراه خود تمدن و فرهنگ ایرانی_اسلامی را به سراسر نقاط جهان می برند.


گلدان میناکاری

گلدان های میناکاری اصفهان از پر طرفدار ترین محصولات میناکاری می باشند، چرا که هم می تواند به عنوان یک هدیه ی مناسب شناخته شود و هم برای تزیین دکوراسیون منازل استفاده گردد.در هنگام خرید این گلدان ها بایستی به لبه های آن دقت بسیار کرد که فاقد رنگ سبز، ترک خوردگی و یا برندگی باشد.به علاوه سطح آن نیز یک نواخت و فاقد هر گونه برجستگی یا فرورفتگی باشد.این ها همگی نشانه های نامرغوب بودن یک اثر مینا می باشد.


خرید گلدان مینا

خرید محصول

قیمت: 73000 تومان


گلدان مسی با ارتفاع 20 سانتی متر با تلاش های بی وقفه ی هنرمندان زبردست اصفهانی به شکل حاضر در آمده است.زیبایی این گلدان با قرار گرفتن در داخل یک جعبه ی چوبی مشبک دو چندان شده است.این جعبه ی چوبی به گونه ای طراحی شده است که بتوان به راحتی گلدان را از آن خارج نمود و دوباره درون آن گذاشت.این اثر زیبا، تمام زیبایی اش را مرهون خلاقیت و زحمات هنرمندان اصفهانی می داند.


گلدان میناکاری با جعبه چوبی

گلدان زیبای میناکاری با طرح و نقش های منحصر به فرد خود به ارتفاع 16 سانتی متر درون یک جعبه چوبی مشبک قرار داده شده است.این اثر می تواند یک هدیه ی بسیار شکیل برای هر نوع سلیقه ای باشد.قیمت این اثر فاخر 73000 تومان می باشد.

گلدان دیگر با ارتفاع 25 سانتی متر و طرح های اسلیمی توسط میناکاران اصفهانی تولید و عرضه شده است، قرار دادن هر گلی داخل این گلدان زینت بخش دکوراسیون منزل خواهد بود.


گلدان میناکاری با جعبه چوبی مشبک

خرید محصول

قیمت: 113000 تومان